Hakkımızda

orkamuzikorganizasyon

ORKA MÜZİK ORGANİZASYON, deneyimli müzisyen Özgür ORDULU tarafından 2013 yılında kurulmuş olup, profesyonel müzisyen ve teknik ekip kadrosuyla konser, gala gecesi, bayi toplantısı, düğün organizasyonu, davet, açılış, fuar, kokteyl gibi kurumsal ve bireysel organizasyonlarınızda MÜZİK ORGANİZASYON hizmetleri sunmaktadır.

Özgür Ordulu, 20 yıllık profesyonel müzik tecrübesini, kurmuş olduğu ve şefliğini yaptığı ORKA ORKESTRASI‘ na taşıyarak eğlence sektörüne yeni bir soluk kazandırmıştır.

ORKA ORKESTRASI bugüne kadar gerçekleştirdiği sahne performanslarında geniş repertuvarı , profesyonel müzik ve eğlence anlayışı ile izleyenlerin büyük beğenisini kazanmıştır.

ORKA MÜZİK ORGANİZASYON, MÜZİK ORGANİZASYON sektöründe başarılı bir yere sahip olup, başarısını yeni projelerle daha ileriye taşımayı hedeflemektedir.

HİZMETLERİMİZ;

Canlı Müzik Grupları, ORKA Trio, Karşılama ve Çigan Müzik Grupları, Kurumsal Davet ve Düğün Müzik Organizasyonları için Dj Performansları, Fasıl Grupları, Ses / Işık / Led Ekran ve Podyum Hizmetleri.